GREENTEAM GT 42E 1600W

Cena produktu GREENTEAM GT 42E 1600W není známa.

 

Popis produktu GREENTEAM GT 42E 1600W: Sekačka GREENTEAM GT 42E 1600W příkon: 1600 W záběr: 42 cm hmotnost: 25 kg velikost koše: 50 l šasi: kovové výška sekání: 20-65 mm s pojezdem: ne doporučená plocha: 800 m2 popis produktu: # Péče o... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

GREENTEAM GT 42E 1600W - popis

nahoru

Sekačka GREENTEAM GT 42E 1600W příkon: 1600 W záběr: 42 cm hmotnost: 25 kg velikost koše: 50 l šasi: kovové výška sekání: 20-65 mm s pojezdem: ne doporučená plocha: 800 m2 popis produktu: # Péče o trávník a sečení Současná vyspělá technika umožňuje výrobu zahradanických strojů, které usnadňují práci na zahradě ( sekačka se sběrací nádobou ). Má-li být trávník šťavnatý a stále zelený, musí se pečlivě séci a pravidelně větrat. Samozřejmě, že je třeba jej hnojit. Sečte vždy jen ostrým a nezávadným nožem, aby se stébla trávy netřepila a trávník nesežloutl. Čistý obraz sečení získáte vedením sekačky v rovných drahách. Dráhy by se měly vždy o několik centrimetrů překrývat, aby aby nezůstaly stát pruhy trávy. Frekvence sečení závisí na rychlosti růstu trávníku. V období hlavního růstu ( květen-červen ) dvakrát týdně, jinak jednou týdně. Výška sečení by měla být mezi 4-6 cm a do následujícího sečení by měl trávník vyrůst o 4-5 cm. Nastavení výšky sečení: všechna kola musí být v jedné rovině. V době veder a sucha by se měl trávník séci o 1,5 cm výše, aby se zabránilo vysychání půdy. Pokud trávník přeroste o něco výše, neudělějte chybu tím, že jej okamžitě posečete na normální výšku. To trávníku škodí. Nikdy nesečte víc než je polovina výšky trávníku. Výšku sečení zvolte tak, aby proud vzduchu v krytu plynule posunoval posečenou trávu do sběrací nádoby. Je-li výška sečení příliž nízká, pak je vzduchový vír příliš slabý, takže nestačí správně zaplnit sběrací nádobu, případně může dojít k ucpání tělesa sekačky. # Výměna a přebroušení nože Na začátku žací sezóny je třeba nůž vždy nybrousit. Stejně tak je třeba nůž přibrousit, jakmile se konečky trávy po sečení třepí nebo se zbarvují dožluta/dohněda. Výměna nože je nutná jestliže max. přípustná míra přebroušení (6mm) dosáhle hranice, nebo když je nůž zakřivený, po najetí na překážku nebo když jsou na břitu nože zuby, které nelze odstranit broušením. Výměnu a přebroušení nože přenechejte vždy odborné servisní dílně (měření nevyváženosti). Nevyvážené nože způsobují silné vibrace sekačky.

Výrobce Werco

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GREENTEAM GT 42E 1600W užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Vysokotlaké čističe nebo Vodárny, Elektrické křovinořezy, Elektrické plotostřihy.

Nejlevnější GREENTEAM GT 42E 1600W akční ceny - Levné GREENTEAM GT 42E 1600W

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GREENTEAM GT 42E 1600W stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GREENTEAM GT 42E 1600W najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Elektrické sekačky.